Witamy na stronie internetowej Ośrodka Szkoleniowo-Konsultingowego APRO.

Każdy pracodawca jest zobligowany do zapewnienia zasad bezpieczeństwo i higieny pracy w swojej firmie. Obowiązek taki nakłada na niego art. 66 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz Kodeks Pracy. Dbałość o zapewnienie bezpiecznych
i higienicznych warunków pracy świadczy o profesjonalnym zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz dbaniu o jego pracowników. Naszym klientom oferujemy pomoc w sprostaniu wymaganiom określonym w polskim ustawodawstwie.

Zajmujemy się całokształtem zagadnień związanych z bezpieczeństwem pracy. Doradzamy i szkolimy oraz podnosimy kwalifikacje zawodowe pracowników. Jesteśmy prężnie działającym Ośrodkiem Szkoleniowo-Konsultingowym, istniejącym
na rynku od 2005 roku. Naszymi klientami są firmy i podmioty z różnorodnych branż, m.in. produkcyjnej, budowlanej, przemysłowej, usługowej, handlowej, spożywczej.

Prowadzimy działalność głównie na terenie województw: łódzkiego i mazowieckiego.
Siedziba firmy znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim na ulicy Warszawskiej 119.
Nasza Firma posiada statut Placówki Kształcenia Ustawicznego, wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez WUP w Łodzi pod decyzją 2.10/00188/2005. Firmą kieruje Dyrektor Paweł Robak.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

 
Skontaktuj się z nami :
 
 

ul. Warszawska 119
97-200 Tomaszów Maz.
tel. 0 695 035 335
e-mail: aprobhp@wp.pl
 

 
Godziny otwarcia :
 
 

Poniedziałek - Piątek
800 - 1600
 

2010 © aprobhp.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Mapa Strony